SBR15U50SP5Q-13
Numer produktu DigiKey
SBR15U50SP5Q-13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SBR15U50SP5Q-13
Opis
DIODE SBR 50V 15A POWERDI5
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 50 V 15A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
50 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 50 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
400pF przy 25V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
50 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
15A
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
520 mV @ 15 A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)