SBR12U120P5-13
Numer produktu DigiKey
SBR12U120P5-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR12U120P5-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR12U120P5-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR12U120P5-13
Opis
DIODE SBR 120V 12A POWERDI5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 120 V 12A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
800 mV @ 12 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
250 µA @ 120 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
120 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
12A