SBR12E45LH1-13 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Diodes Incorporated
W magazynie: 25 137
Arkusz danych
Diody 45 V 12A Montaż powierzchniowy PowerDI5SP™
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SBR12E45LH1-13
Numer produktu DigiKey
SBR12E45LH1-13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SBR12E45LH1-13
Opis
DIODE SBR 45V 12A POWERDI5SP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
300 µA @ 45 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI5SP™
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
12A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
520 mV @ 12 A