SBR10U300CTFP
Numer produktu DigiKey
SBR10U300CTFP-ND
Producent
Numer produktu producenta
SBR10U300CTFP
Opis
DIODE ARRAY SBR 300V 5A ITO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 300 V 5A Otwór przelotowy TO-220-3, pełny pakiet, wypustka izolowana
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
920 mV @ 10 A
Producent
Diodes Incorporated
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
35 ns
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 300 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
Super Barrier
Obudowa / skrzynia
TO-220-3, pełny pakiet, wypustka izolowana
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
300 V