SBR10U200P5-13
Numer produktu DigiKey
SBR10U200P5DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR10U200P5DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR10U200P5DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR10U200P5-13
Opis
DIODE SBR 200V 10A POWERDI5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 200 V 10A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SBR10U200P5-13 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
880 mV @ 10 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 200 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A