SBR10H300D1-13
Numer produktu DigiKey
31-SBR10H300D1-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SBR10H300D1-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SBR10H300D1-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR10H300D1-13
Opis
DIODE SBR 300V 10A TO252 TYPE TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 300 V 10A Montaż powierzchniowy TO-252 (DPAK) typu TH
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
920 mV @ 10 A
Prod.
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 300 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252 (DPAK) typu TH
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
300 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A