PI6CB332000ZDIEX
Numer produktu DigiKey
31-PI6CB332000ZDIEXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-PI6CB332000ZDIEXCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-PI6CB332000ZDIEXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PI6CB332000ZDIEX
Opis
IC CLK BUFFER 1:20 200MHZ 72TQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zegary Bufor sygnału zegarowego IC 1:20 200 MHz 72-VFQFN podkładka odsłonięta
Kategoria
Wyjście
HCSL
Producent
Diodes Incorporated
Częstotliwość - maks.
200 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)