PDS3100Q-13
Numer produktu DigiKey
PDS3100Q-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
PDS3100Q-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
PDS3100Q-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PDS3100Q-13
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 3A POWERDI 5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 3A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
840 mV @ 6 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)