LM4040C33FTA
Numer produktu DigiKey
31-LM4040C33FTATR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-LM4040C33FTACT-ND - Taśma cięta (CT)
31-LM4040C33FTADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM4040C33FTA
Opis
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,5% SOT-23-3
Modele EDA/CAD
LM4040C33FTA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
100ppm/°C
Producent
Diodes Incorporated
Szum - od 10Hz do 10kHz
Prąd - katody
70 µA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Prąd - wyjściowy
15 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±0,5%