DMWSH120H43SM4Q
Numer produktu DigiKey
31-DMWSH120H43SM4Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
DMWSH120H43SM4Q
Opis
SICFET N-CH 1200V TO-247
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 70,5A (Tc) 320W (Tc) Otwór przelotowy TO-247-4
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
114 nC @ 15 V
Prod.
Vgs (maks.)
+19V, -8V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2204 pF @ 1000 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
320W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-4
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
43mOhm przy 40A, 15V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,6V przy 11,5mA