DMWSH120H43SM4
Numer produktu DigiKey
31-DMWSH120H43SM4-ND
Producent
Numer produktu producenta
DMWSH120H43SM4
Opis
SICFET N-CH 1200V TO-247
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 72,7A (Tc) 341W (Tc) Otwór przelotowy TO-247-4
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,6V przy 11,5mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
105 nC @ 15 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
+19V, -8V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2187 pF @ 1000 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
341W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-4
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
15V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
43mOhm przy 40A, 15V