DMWS120H100SM4
Numer produktu DigiKey
31-DMWS120H100SM4-ND
Producent
Numer produktu producenta
DMWS120H100SM4
Opis
SIC MOSFET BVDSS: >1000V TO247-4
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 37,2A (Tc) 208W (Tc) Otwór przelotowy TO-247-4
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 5mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
52 nC @ 15 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
+19V, -8V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1516 pF @ 1000 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
208W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-4
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
15V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
100mOhm przy 20A, 15V