DMTH41M8SPSQ-13 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Kanał N 40 V 100A (Tc) 3.03W Montaż powierzchniowy PowerDI5060-8 (typ K)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DMTH41M8SPSQ-13
Numer produktu DigiKey
31-DMTH41M8SPSQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DMTH41M8SPSQ-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DMTH41M8SPSQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMTH41M8SPSQ-13
Opis
MOSFET N-CH 40V 100A PWRDI5060-8
Szczegółowy opis
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
79.5 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
6968 pF @ 20 V
Straty mocy (maks.)
3.03W
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI5060-8 (typ K)
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,8mOhm przy 30A, 10V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA