DMTH15H017LPSW-13
Numer produktu DigiKey
31-DMTH15H017LPSW-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DMTH15H017LPSW-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DMTH15H017LPSW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMTH15H017LPSW-13
Opis
MOSFET BVDSS: 101V~250V POWERDI5
Szczegółowy opis
Kanał N 150 V 8A (Ta), 50A (Tc) 1,5W (Ta), 107W (Tc) Montaż powierzchniowy, bok zwilżany PowerDI5060-8 (typ UX)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,6V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
50 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
3369 pF @ 75 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
1,5W (Ta), 107W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
150 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI5060-8 (typ UX)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
17,5mOhm przy 20A, 10V