DMT31M9LFVW-13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Kanał N 30 V 24A (Ta), 141A (Tc) 1,7W (Ta) Montaż powierzchniowy, bok zwilżany PowerDI3333-8 (SWP) typ UX
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DMTH43M8LFVW-7
DMT31M9LFVW-13
Numer produktu DigiKey
31-DMT31M9LFVW-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DMT31M9LFVW-13
Opis
IC
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
48.6 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3160 pF @ 15 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
1,7W (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI3333-8 (SWP) typ UX
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,9mOhm przy 30A, 10V