DMP45H21DHE-13
Numer produktu DigiKey
DMP45H21DHE-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DMP45H21DHE-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
DMP45H21DHE-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMP45H21DHE-13
Opis
MOSFET P-CH 450V 600MA SOT223
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 450 V 600mA (Tc) 12,5W (Tc) Montaż powierzchniowy SOT-223-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
4.2 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1003 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
12,5W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
450 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
21Ohm przy 300mA, 10V