DMP3007SCG-13 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | DMP3007SCG-13 |
Opis | MOSFET P-CH 30V 50A 8DFN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Kanał P 30 V 50A (Tc) 2,4W (Ta) Montaż powierzchniowy V-DFN3333-8 (typ B) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 3V przy 250µA |
Prod. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 64.2 nC @ 10 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±25V |
Status części Aktywny | Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds 2826 pF @ 15 V |
Typ FET | Straty mocy (maks.) 2,4W (Ta) |
Technologia | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 30 V | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C | Obudowa dostawcy urządzenia V-DFN3333-8 (typ B) |
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.) 4,5V, 10V | Obudowa / skrzynia |
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs 6,8mOhm przy 11,5A, 10V | Bazowy numer produktu |