DMP3007SCG-13
Numer produktu DigiKey
31-DMP3007SCG-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DMP3007SCG-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DMP3007SCG-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMP3007SCG-13
Opis
MOSFET P-CH 30V 50A 8DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 30 V 50A (Tc) 2,4W (Ta) Montaż powierzchniowy V-DFN3333-8 (typ B)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
64.2 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±25V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2826 pF @ 15 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
2,4W (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
V-DFN3333-8 (typ B)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6,8mOhm przy 11,5A, 10V