DMN2990UFZ-7B
Numer produktu DigiKey
DMN2990UFZ-7BDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DMN2990UFZ-7BDICT-ND - Taśma cięta (CT)
DMN2990UFZ-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMN2990UFZ-7B
Opis
MOSFET N-CH 20V 250MA 3DFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 20 V 250mA (Ta) 320mW (Ta) Montaż powierzchniowy X2-DFN0606-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
1V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
0.5 nC @ 4.5 V
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±8V
55.2 pF @ 16 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
320mW (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
X2-DFN0606-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
1,2V, 4,5V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
990mOhm przy 100mA, 4,5V