DMN10H220LQ-7
Numer produktu DigiKey
31-DMN10H220LQ-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DMN10H220LQ-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DMN10H220LQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMN10H220LQ-7
Opis
MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 1,6A (Ta) 1,3W (Ta) Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
8.3 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±16V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
401 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
1,3W (Ta)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
220mOhm przy 1,6A, 10V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA