DMN10H220LFDF-7
Numer produktu DigiKey
31-DMN10H220LFDF-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DMN10H220LFDF-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DMN10H220LFDF-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMN10H220LFDF-7
Opis
MOSFET BVDSS: 61V~100V U-DFN2020
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 2,2A (Ta) 1,1W (Ta) Montaż powierzchniowy U-DFN2020-6 (typ F)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
6.7 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
384 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
1,1W (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
U-DFN2020-6 (typ F)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
225mOhm przy 2A, 10V