DMN10H220L-7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nexperia USA Inc.
Vishay Siliconix
W magazynie: 40
Kanał N 100 V 1,4A (Ta) 1,3W (Ta) Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DMN10H220L-7
Numer produktu DigiKey
DMN10H220L-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DMN10H220L-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
DMN10H220L-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMN10H220L-7
Opis
MOSFET N-CH 100V 1.4A SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DMN10H220L-7 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
8.3 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±16V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
401 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
1,3W (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
220mOhm przy 1,6A, 10V