DFLT28AQ-7
Numer produktu DigiKey
31-DFLT28AQ-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DFLT28AQ-7
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC PWRDI 123
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45,4V Zacisk 4,96A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy PowerDI™ 123
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
225W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa / skrzynia
POWERDI®123
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,96A