DFLT27A-7
Numer produktu DigiKey
DFLT27ADITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DFLT27ADICT-ND - Taśma cięta (CT)
DFLT27ADIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DFLT27A-7
Opis
TVS DIODE 27VWM 43.7VC PWRDI 123
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
43,7V Zacisk 5,15A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy PowerDI™ 123
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DFLT27A-7 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,15A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
225W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
27V
Obudowa / skrzynia
POWERDI®123
Napięcie - przebicia (min.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
43,7V