DFLS1200-7-2477 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody 200 V 1A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 123
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DFLS1200-7-2477
Numer produktu DigiKey
31-DFLS1200-7-2477-ND
Producent
Numer produktu producenta
DFLS1200-7-2477
Opis
DIODE SCHOTTK 200V 1A POWERDI123
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 200 V
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy Vr, F
23pF przy 5V, 1MHz
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 123
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
850 mV @ 1 A