DESD1IVN27V2WSQ-7
Numer produktu DigiKey
31-DESD1IVN27V2WSQ-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DESD1IVN27V2WSQ-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DESD1IVN27V2WSQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DESD1IVN27V2WSQ-7
Opis
TVS DIODE 27VWM 45VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45V Zacisk 3A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
135W
Pojemność przy częstotliwości
14pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
27V (maks.)
Napięcie - przebicia (min.)
28V
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3A (8/20µs)