DESD18VF1BLP3-7
Numer produktu DigiKey
31-DESD18VF1BLP3-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DESD18VF1BLP3-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DESD18VF1BLP3-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DESD18VF1BLP3-7
Opis
TVS DIODE 18VWM 17V X2DFN06032
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
17V Zacisk 1A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy X2-DFN0603-2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DESD18VF1BLP3-7 Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
20W
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Pojemność przy częstotliwości
0,3pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V (maks.)
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Napięcie - przebicia (min.)
19V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
17V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
1A (8/20µs)