DDZ11CS-7
Numer produktu DigiKey
DDZ11CS-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DDZ11CS-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
DDZ11CS-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DDZ11CS-7
Opis
DIODE ZENER 11V 200MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 11 V 200 mW ±2,52% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8.4 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±2,52%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
10 Ohms