D3V3F4U6S-7
Numer produktu DigiKey
31-D3V3F4U6S-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-D3V3F4U6S-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-D3V3F4U6S-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
D3V3F4U6S-7
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT363
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10V (typ.) Zacisk 5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-363
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
D3V3F4U6S-7 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
HDMI, USB
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
0,85pF przy 1MHz
Typ
Sterowanie (szyna na szynę)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
4
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Obudowa / skrzynia
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Napięcie - przebicia (min.)
6V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
10V (typ.)