D2V5L1BS2LP4-7B
Numer produktu DigiKey
31-D2V5L1BS2LP4-7B-ND
Producent
Numer produktu producenta
D2V5L1BS2LP4-7B
Opis
TVS DIODE 2.5VWM 6V X1DFN10062
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6V (typ.) Zacisk 15A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy X1-DFN1006-2
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
90W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
30pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
2,5V (maks.)
Obudowa / skrzynia
0402 (1006 metryczne)
Napięcie - przebicia (min.)
2,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
6V (typ.)
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15A (8/20µs)