D20V0L1B2WSQ-7
Numer produktu DigiKey
31-D20V0L1B2WSQ-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-D20V0L1B2WSQ-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-D20V0L1B2WSQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
D20V0L1B2WSQ-7
Opis
TVS DIODE 20VWM 30VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30V Zacisk 3A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Prod.
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
10pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
21V
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Bazowy numer produktu
Moc - szczytowa impulsu
90W