D12V0HA1U2SLP-7B
Numer produktu DigiKey
31-D12V0HA1U2SLP-7BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-D12V0HA1U2SLP-7BCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-D12V0HA1U2SLP-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
D12V0HA1U2SLP-7B
Opis
TVS DIODE 12VWM 17VC X1DFN10062
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
17V (typ.) Zacisk 30A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy X1-DFN1006-2 (typ SA)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
630W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
140pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V (maks.)
Obudowa / skrzynia
2-XDFN
Napięcie - przebicia (min.)
13,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
17V (typ.)
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
30A (8/20µs)