D12V0H1U2LP1610-7
Numer produktu DigiKey
D12V0H1U2LP1610-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
D12V0H1U2LP1610-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
D12V0H1U2LP1610-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
D12V0H1U2LP1610-7
Opis
TVS DIODE 12VWM 20V UDFN16102
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20V Zacisk 50A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy U-DFN1610-2 (typ B)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
1000W (1kW)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
350pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V (maks.)
Obudowa / skrzynia
0603 (1610 metryczne)
Napięcie - przebicia (min.)
13V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
20V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
50A (8/20µs)