BZX84C6V8Q-7-F
Numer produktu DigiKey
31-BZX84C6V8Q-7-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-BZX84C6V8Q-7-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-BZX84C6V8Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C6V8Q-7-F
Opis
DIODE ZENER 6.8V 300MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 6.8 V 300 mW ±5,88% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±5,88%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
300 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Impedancja (max.) (Zzt)
15 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 4 V