BZX84B9V1Q-7-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Good-Ark Semiconductor
W magazynie: 4 000
Arkusz danych
Diody - Zenera 9.1 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B9V1Q-7-F
Numer produktu DigiKey
31-BZX84B9V1Q-7-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B9V1Q-7-F
Opis
DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
300 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
15 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 nA @ 6 V