BZX84B5V6Q-7-F nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody - Zenera 5.6 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B5V6Q-7-F
Numer produktu DigiKey
31-BZX84B5V6Q-7-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-BZX84B5V6Q-7-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-BZX84B5V6Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B5V6Q-7-F
Opis
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
300 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2 V