BZX84B33-7-F | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BZX84B33-7-F |
Opis | DIODE ZENER 33V 300MW SOT23 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 40 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 33 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | BZX84B33-7-F Modele |
Kategoria | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 100 nA @ 23.1 V |
Prod. | Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 900 mV @ 10 mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -65°C - 150°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Obudowa / skrzynia |
Tolerancja ±2% | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-3 |
Moc - maks. 300 mW | Bazowy numer produktu |
Impedancja (max.) (Zzt) 80 Ohms |