BZT585B5V1TQ-7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
onsemi
W magazynie: 59 891
Arkusz danych
onsemi
Diody - Zenera 5.1 V 350 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-523
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZT585B5V1TQ-7
Numer produktu DigiKey
BZT585B5V1TQ-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT585B5V1TQ-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT585B5V1TQ-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT585B5V1TQ-7
Opis
DIODE ZENER 5.1V 350MW SOD523
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 100 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
350 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V