BZT585B3V9TQ-13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Diody - Zenera 3.9 V 350 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-523
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZT585B3V9TQ-13
Numer produktu DigiKey
31-BZT585B3V9TQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZT585B3V9TQ-13
Opis
DIODE ZENER 3.9V 350MW SOD523
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 100 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
350 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
90 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 1 V