BZT585B18TQ-7
Numer produktu DigiKey
31-BZT585B18TQ-7-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZT585B18TQ-7
Opis
DIODE ZENER 18V 350MW SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 18 V 350 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-523
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 100 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
350 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Impedancja (max.) (Zzt)
45 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 12.6 V