BZT52C4V7SQ-7-F nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Good-Ark Semiconductor
W magazynie: 4 426
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
onsemi
W magazynie: 1 009
Arkusz danych
Diody - Zenera 4.7 V 200 mW ±6,38% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SOD-323
BZT52C4V7SQ-7-F
Numer produktu DigiKey
31-BZT52C4V7SQ-7-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-BZT52C4V7SQ-7-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-BZT52C4V7SQ-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C4V7SQ-7-F
Opis
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±6,38%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
200 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V