BZT52C3V6Q-7-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Good-Ark Semiconductor
W magazynie: 9 328
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
W magazynie: 789
Arkusz danych
Diody - Zenera 3.6 V 370 mW ±5,56% Montaż powierzchniowy SOD-123
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZT52C3V6Q-7-F
Numer produktu DigiKey
31-BZT52C3V6Q-7-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C3V6Q-7-F
Opis
DIODE ZENER 3.6V 370MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±5,56%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
370 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
90 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V