BZT52C30SQ-7-F | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BZT52C30SQ-7-F |
Opis | DIODE ZENER 30V 200MW SOD323 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 40 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 30 V 200 mW ±6,67% Montaż powierzchniowy SOD-323 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 900 mV @ 10 mA |
Prod. | Temperatura robocza -65°C - 150°C (TJ) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Klasa Motoryzacja |
Status części Aktywny | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±6,67% | Obudowa / skrzynia |
Moc - maks. 200 mW | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-323 |
Impedancja (max.) (Zzt) 80 Ohms | Bazowy numer produktu |
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 100 nA @ 21 V |