BZT52C20TQ-7-F
Numer produktu DigiKey
31-BZT52C20TQ-7-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-BZT52C20TQ-7-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-BZT52C20TQ-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C20TQ-7-F
Opis
DIODE ZENER 20V 300MW SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 20 V 300 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOD-523
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±6%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
300 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Impedancja (max.) (Zzt)
55 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 14 V