BZT52C12-7-F
Numer produktu DigiKey
BZT52C12-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT52C12-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT52C12-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C12-7-F
Opis
DIODE ZENER 12V 500MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 12 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT52C12-7-F Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms