B2100Q-13-F
Numer produktu DigiKey
31-B2100Q-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-B2100Q-13-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-B2100Q-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B2100Q-13-F
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 2A Montaż powierzchniowy SMB
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
7 µA @ 100 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
75pF przy 4V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A
Obudowa dostawcy urządzenia
SMB
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
790 mV @ 2 A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)