AZ23C9V1-7-F
Numer produktu DigiKey
AZ23C9V1-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
AZ23C9V1-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
AZ23C9V1-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AZ23C9V1-7-F
Opis
DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT-23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera - układy 1 para, wspólna anoda 9.1 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AZ23C9V1-7-F Modele
Kategoria
Moc - maks.
300 mW
Producent
Diodes Incorporated
Impedancja (max.) (Zzt)
10 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
1 para, wspólna anoda
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
9.1 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±5%