AZ1117CR-1.5TRG1
Numer produktu DigiKey
AZ1117CR-1.5TRG1DI-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AZ1117CR-1.5TRG1
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT89-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-89-3
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
6 mA
Seria
PSRR
70dB (120Hz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Funkcje ochronne
Wyłączenie termiczne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
TO-243AA
Liczba regulatorów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-89-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V