AZ1117CD-3.3TRG1
Numer produktu DigiKey
AZ1117CD-3.3TRG1DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
AZ1117CD-3.3TRG1DICT-ND - Taśma cięta (CT)
AZ1117CD-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AZ1117CD-3.3TRG1
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A TO-252-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AZ1117CD-3.3TRG1 Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
1,4V przy 800mA
Prod.
Prąd - wyjściowy
Seria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
6 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Wyłączenie termiczne
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-20°C - 125°C (TJ)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V