AP7361EA-10ER-13 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AP7361EA-10ER-13 |
Opis | IC REG LINEAR 1V 1A SOT-223-3 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 40 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-223-3 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - wyjściowy |
Prod. | Prąd - spoczynkowy (Iq) 91 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB - 55dB (1kHz - 10kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Ograniczenie prądu |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 85°C (TA) |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 6V | Obudowa / skrzynia TO-261-4, TO-261AA |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 1V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-223-3 |
Spadek napięcia (maks.) 0,84V przy 1A (typ.) | Bazowy numer produktu |